Кухні

Кухні на замовлення Львів - ідеальна кухня для кожного

Одне з найважливіших місць у квартирі – це кухня. Центральне приміщення у житлі використовується не тільки для готування, але й як кімната, де вся сім’я збирається разом і ділиться новинами та гарним настроєм. Фабрика «Меблі Галичини» виготовляє кухні під замовлення у Львові, а також займається продажом готових конструкцій та гарнітурів за найбільш низькими цінами. В нашому інтернет-магазині знайдуться моделі на будь-який смак.

Асортимент кухонь

Залежно від основного матеріалу та типу оформлення, всі кухонні комплекти на сайті розділені на такі групи:

 • конструкції з ЛДСП;
 • меблі з МДФ;
 • гарнітури з рамковими фасадами.

Набори з використанням ДСП виготовлюють зі спресованої тирси, яку скріплюють спеціальною нешкідливою клейовою сумішшю. Меблі з МДФ відрізняються простотою та невибагливістю в догляді (не потрібно використовувати агресивні миючи засоби). Окремо варто виділити кухні на замовлення у Львові, які майстри компанії збирають згідно з вподобаннями клієнта за індивідуальним проектом.

Всі моделі відрізняються розміром, комплектацією та кольором. Останній параметр підбирається замовником самостійно, тому корпус, стільниця та фасад кухні можуть мати яке завгодно забарвлення. Вмикайте фантазію!

Також на ваш вибір представлені конструкційно різні кухні зі Львова: каталог вміщує в себе наступні моделі:

 • кутові;
 • U-подібні;
 • прямі;
 • кухні з барною стійкою.

Для нестандартних приміщень можливо виготовлення гарнітуру певної форми та габаритів на замовлення.

Придбання кухні у «Меблях Галичини»

Наша фабрика є одним із лідерів у виробництві меблів у Львівській області. Виготовлення і продаж кухонь – це один з найголовніших напрямків роботи фірми. При цьому ми надаємо кваліфікаційні консультації з підбору та оформлення гарнітурів. Вибираючи, які кухні у Львові купити, клієнти також можуть скористатися послугами професійного майстра замірів. Спеціаліст зробить всі заміри приміщення з урахуванням його індивідуальних особливостей. Додатково пропонуємо оперативну доставку по всій Україні та збирання меблів.

До переваг замовлення кухонь в «Меблях Галичини» слід віднести наступне:

 • здійснення замірів з урахуванням розташування електропроводки та прокладених трубопроводів;
 • виготовлення кухні у Львові на замовлення із різноманітних матеріалів на ваш вибір;
 • створення реалістичних моделей за допомогою 3Д-конструктора;
 • здійснення професійного збирання меблів після доставки;
 • придбання кухонного гарнітуру у кредит чи розстрочку.

Правильно здійснений замір дозволить найбільш раціонально розмістити корпусні кухонні модулі, зробити робочу поверхню стола ергономічною і безпечною, та значно заощадити вільний простір (що особливо актуально для невеликих приміщень).

Представлені кухні на фото (у Львові завітайте на виставки, щоб побачити готові моделі) можна змінювати за власним бажанням. Наприклад, декор під «червоне дерево» маєте змогу змінити на «горіх». Також індивідуально підбирається фурнітура – її дизайн та колір.

Щоб найбільш точно уявити, як буде виглядати обраний гарнітур саме в вашому житлі, можна скористатися онлайн-конструктором. З його допомогою зібрані кухні на замовлення у Львові з фото, представленого у каталозі, перетворюються на реалістичну 3D-модель. Таким чином можна «примірити» обраний дизайн та забарвлення до дизайну та габаритів власного приміщення.

Замовляючи комплект кухонних меблів, треба пам’ятати, що корпуси доставляють незібрані або з незатягнутими кріпленнями. Задля безпеки и збереження гарантії рекомендується професійне збирання. Наш спеціаліст навісить модулі, закріпить фасади для кухні у Львові чи іншому місті, а також допоможе правильно вмонтувати вбудовану побутову техніку. При необхідності додатково здійснюється монтаж підсвічування та зміна карнизу чи плінтусів.

Кухні, виготовлені фабрикою «Меблі Галичини», можуть мати різноманітне втілення, але завжди будуть вигідно відрізнятися від аналогів місткістю, функціональністю та стильним зовнішнім виглядом. Зробіть інтер’єр ідеальним: індивідуальним та комфортним, замовивши виготовлення кухонного гарнітуру у виробника!